Adwokat Karol Dębowski prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką, która znajduje się w centrum Sandomierza przy ul. A. Mickiewicza 15 w odległości 1 km od Rynku Starego Miasta.

        Kancelaria oferuje szeroko rozumiane usługi prawnicze oraz kompleksową obsługę prawną polegające na doradztwie i reprezentowaniu osób fizycznych, prawnych w tym firm i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju przed organami, urzędami, a także sądami.

        Reprezentuje klientów na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Zajmuje się obroną oskarżonych i obwinionych w sprawach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (w tym prokuratorskiego), sądowego jak i wykonawczego (m. in. skazanych).

        W sprawach cywilnych oraz administracyjnych reprezentuje strony jako pełnomocnik, a w postępowaniu karnym oferuje również pomoc prawną    osobom pokrzywdzonym.

        W przypadku reprezentowania osoby zamieszkałej za granicą nie jest wymagane aby była obecna w kraju. Jeśli sprawa jest pilna można również kontaktować się w innych dogodnych dla Państwa godzinach jak i w soboty.

        W celu umówienia wizyty w kancelarii proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.